– Růženka s dorty, Bajaja s drakem, princezna Mulan… Pohádkový les pobaví děti v Zahradě Kinských v sobotu 3. října

Popisek: Pohádkový les Princové a princezny

Máte rádi pohádky? Chtěli byste potkat opravdu hodně princů a princezen na jednom místě? Tak to určitě dorazte se svými dětmi do pohádkového lesa s názvem Princové a princezny do Zahrady Kinského pod Petřínem. V sobotu 3. října 2020 na vás zde bude čekat Růženka s dorty, Bajaja s drakem, Zubejda s velbloudy, král Miroslav, princezna Mulan, Třetí princ s hady i Popelka.

Již dvanáctý pohádkový les zde pro vás totiž ve spolupráci s městskou částí Praha 5 připravila společnost Velká dobrodružství. Kilometrovou trasu mohou děti projít kdykoliv od 10 do 17 hodin (poslední návštěvníky pouštíme na trasu v 16 hod.). Na startu dostanou průvodní dopis s popisem trasy, namalovanými pohádkovými postavami, které na ně na trase budou čekat. U každé pak dostanou nějaký zapeklitý úkol, za jehož splnění dostanou do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Sněhurky a trpaslíku královský poklad.

Radní Petr Lachnit na akci Pohádkový les

Zaregistrujte se

Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se týden před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Registrace na Vámi vybraný čas je povinná kvůli situaci kolem koronaviru – rozestupy na trase i počty účastníků budeme hlídat. Na stanovištích jsou dezinfekce a herci si v případě zájmu nasadí roušky, připravené jsou i alternativní nekontaktní úkoly. Trasa pohádkového lesa začíná před Musaionem a vstupné je zdarma.

Akce se koná pod záštitou radního MČ Praha 5 JUDr. Petra Lachnita.

Více informací, a aktuální možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství ZDE nebo na FB Velká dobrodružství.

https://www.krajskelisty.cz/praha/obvod-praha-5/24543-ruzenka-s-dorty-bajaja-s-drakem-princezna-mulan-pohadkovy-les-pobavi-deti-v-zahrade-kinskych-v-sobotu-3-rijna.htm