– Vyrazte s dětmi na velký Pohádkový les v Zahradě Kinských první říjnovou sobotu, budete se dobře bavit

Popisek: Pohádkový les se stane rejdištěm roztodivných kouzelných bytostí

Máte rádi pohádky? Chcete si hrát a dobře se pobavit? Vstupte alespoň na jeden den do zakleté říše plné čarokrásných rusalek, vodníků a skřítků. Městská část Praha 5 a společnost Velká dobrodružství pro vás připravily na sobotu 5. října 2019 od 10 -17 hodin speciální dětský pohádkový les s názvem Skřítkové a víly.

Na krátké trase parkem na vás i vaše děti budou čekat pohádkové postavy a zvířátka ze začarovaného lesa. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Dokáží vylovit larvy z mraveniště a donést zrnka máku ke staré makovici? Pomůžou vranímu skřetovi postavit domeček a hastrmánkovi rozpoznat jedovaté bylinky? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání.

Je libo vílu? I ta bude nejspíš bloudit po Praze 5

Akce se koná za jakéhokoliv počasí

Trasa pohádkového lesa začíná u Musaionu a vstupné je zdarma. Akce se koná pod záštitou radního MČ Praha 5 JUDr. Petra Lachnita. Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se na akci na www.velkadobrodruzství.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Přijít můžete ovšem i bez registrace. Dorazte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit!

https://www.krajskelisty.cz/praha/obvod-praha-5/22671-vyrazte-s-detmi-na-velky-pohadkovy-les-v-zahrade-kinskych-prvni-rijnovou-sobotu-budete-se-dobre-bavit.htm