– Skřítkové a víly potěší děti v Kinského zahradě

Máte rádi pohádky? Chcete si hrát a dobře se pobavit? Vstupte alespoň na jeden den do zakleté říše plné čarokrásných rusalek, vodníků a skřítků.

V pohádkovém lesy čekají nejenom víly a skřítkové.

V pohádkovém lesy čekají nejenom víly a skřítkové.                                                                                       Zdroj: Veldo

Městská část Praha 5 a společnost Velká dobrodružství pro vás připravily na sobotu 24. 9. (10.00 -16.00 hodin) speciální dětský pohádkový les s názvem Skřítkové a víly. Na krátké trase parkem na vás i vaše děti budou čekat pohádkové postavy a zvířátka ze začarovaného lesa. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Dokáží vylovit larvy z mraveniště a donést zrnka máku ke staré makovici? Pomůžou vranímu skřetovi postavit domeček a hastrmánkovi rozpoznat jedovaté bylinky? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání.

Trasa pohádkového lesa začíná před Musaionem a vstupné je zdarma. Akce se koná pod záštitou radního MČ Praha 5 Petra Lachnita (ANO 2011). Více informací a registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství – www.veldo.cz nebo na FB Velká dobrodružství.

https://www.nasepraha.cz/skritkove-a-vily-potesi-deti-v-kinskeho-zahrade/