– Sedmý ročník fotbalového turnaje Santoška cup

V sobotu 11. června 2022 se pod záštitou Petra Lachnita a Davida Duška, radních MČ Praha 5, uskutečnil již sedmý ročník turnaje v malé kopané Santoška cup. Jednodenní turnaj pro šest týmů uspořádala DTJ Santoška s finanční podporou Městské části Praha 5.

Praha 5: Sedmý ročník fotbalového turnaje Santoška cup

Popisek: Radní JUDr. Petr Lachnit předává ceny vítězným týmům na Santoška cup

Od začátku turnaje byla zřetelná vysoká sportovní úroveň. Každý tým bojoval jak o v pořadí sedmý zápis na putovní pohár DTJ Santoška, tak i o velmi atraktivní ceny, jejichž součástí byla i sportovní výbava, například fotbalové míče.

Na 1. místě se umístil tým Ještěrky, na 2. místě tým Plácek Spořilov a na 3. místě tým Kozy. Zároveň byla vyhlášena kategorie nejlepší střelec, v které získal ocenění Ondřej Konopásek, a kategorie nejlepší brankář, kterým byl na turnaji Jan Kadlec.

DTJ Santoška uspořádáním turnaje přispěla k podpoře aktivit u rekreačních sportovců včetně vytvoření možnosti prezentace týmů a zhodnocení jejich sportovního úsilí na neprofesionální úrovni a pokračování v obnovené tradici konání turnaje v malé kopané v Městské části Praha 5.