– Projekt zvýhodněného plavání pro seniory úspěšně pokračuje

V rámci projektu „Plavání pro seniory za zvýhodněné vstupné“, pořádaného pod záštitou radního JUDr. Petra Lachnita, se naši spoluobčané starší 60 let, s trvalým pobytem v městské části Praha 5, i v roce 2018 dočkali nejen dalšího pokračování zvýhodněného plavání v bazénu SK Motorlet, ale i rozšíření možnosti zaplavat si levně také v Aquaparku Barrandov.

Ti, kteří mají zájem zaplavat si v Aquaparku Barrandov, si mohou vyzvednout plaveckou kartu každé pondělí a středu od 8 do 18 hodin ve 2. patře budovy úřadu MČ Praha 5, náměstí 14. října 4, Praha 5, kancelář č. 216. Po ověření trvalého pobytu podle občanského průkazu dostane každý senior jednu plaveckou kartu na celý rok 2018. Tato karta majitele opravňuje ke vstupu do bazénu za zvýhodněné vstupné 50 korun na 100 minut, a to každé úterý, středu, čtvrtek a pátek od 13 do 15 hodin.Akce zaznamenala velký úspěch a do konce dubna 2018 bylo již občanům MČ Praha 5 starším 60 let vydáno 1309 plaveckých karet do Aquaparku Barrandov.

Další úspěšný projekt zvýhodněného seniorského plavání v bazénu SK Motorlet využívá více než 930 seniorů, kteří již mají plaveckou kartu do tohoto bazénu. Plavecké karty jsou k dispozici i pro další zájemce starší 60 let, kteří mají bydliště na území městské části Praha 5, každé pondělí a středu od 8 do 18 hodin ve 2. patře budovy úřadu MČ Praha 5, náměstí 14. října 4, Praha 5, kancelář č. 216.

Praha 5 se tímto projektem snaží podporovat aktivní život seniorů, umožnit jim finančně dostupné sportovní aktivity a relaxaci a navázat nové kontakty a přátelství.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/obce-volicum/Praha-5-Projekt-zvyhodneneho-plavani-pro-seniory-uspesne-pokracuje-536632?nocache=1