– Praha 5 pořádá výlety pro seniory – tentokrát i do Plzně

Městská část Praha 5 i na jaře připravila výlety pro seniory, jejichž cílem je tentokrát Plzeňský pivovar Prazdroj a meditační zahrada v Plzni. Výlety pořádá Odbor sociální problematiky MČ Praha 5 pod záštitou radního pro sociální oblast JUDr. Petra Lachnita.

Popisek: Výlet seniorů – ilustrační foto

Výlet je naplánován ve dvou termínech, na čtvrtek 30. května a na čtvrtek 6. června 2019. V obou termínech budou vypraveny dva autobusy, pro zájemce z řad seniorů je připraveno celkem 188 míst.

Výlet je určen pro občany ve věku nad 60 let s místem trvalého bydliště na území Městské části Praha 5. Zájemci bude vydán poukaz na výlet po předložení občanského průkazu.

Místem výdeje poukazů bude první den prostor „Výdeje parkovacích oprávnění ZPS“ v Preslově ulici č. 5 (roh Náměstí 14. října a Preslovy ulice), a to dne 23. května 2019 od 8 do 12 hodin. Pokud nebudou vydány všechny poukazy první den, další možnost bude v úřední dny: pondělí a středa 8 – 18 hodin ve 2. patře v kanceláři č. 216 budovy Úřadu MČ Praha 5, náměstí 14. října 1381/4.

Autobus bude přistaven pro držitele poukazu v den odjezdu od 7:30 hodin u stanice metra Radlická, na zastávce autobusu č. 904. Předpokládaný návrat je okolo 18. hodiny. Výlet je pro účastníky zcela zdarma a zahrnuje dopravu, vstupy do objektů a oběd.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/obce-volicum/Praha-5-porada-vylety-pro-seniory-tentokrat-i-do-Plzne-577809?nocache=1