– Praha 5 podpořila pokračování projektu „koupání rodičů s dětmi v Aquaparku Barrandov“ i v roce 2022

Projekt „Koupání rodičů s dětmi v Aquaparku Barrandov“ pokračuje i v roce 2022. Bohužel prudký nárůst cen energií donutil provozovatele Aquaparku ke zvýšení cen za plavání v příštím roce.

Praha 5 podpořila pokračování projektu „koupání rodičů s dětmi v Aquaparku Barrandov“ i v roce 2022Popisek: Radní JUDr. Petr Lachnit v Aquaparku Barrandov

Nárůst ceny za plavání se tudíž odrazil i ve zvýšené ceně zvýhodněného koupání rodičů s dětmi z MČ Praha 5 v roce 2022.

Projekt „Koupání rodičů s dětmi v Aquaparku Barrandov“ – zvýhodněný vstup do bazénu mohou využít rodiče s dětmi, kteří mají trvalý pobyt na MČ Praha 5. Držitelé plaveckých karet budou moci uplatnit slevu na vstupném během úterý až pátku v čase od 6:00 do 11:30 hodin. Karta umožňuje využít vnitřní a za teplého počasí i venkovní dětské brouzdaliště. Děti ve věku jednoho až tří let mají vstup zdarma. Doprovázející osoba bude platit počínaje dnem 1 ledna 2022 částku 55 Kč na 100 minut.

Plavecké karty (permanentky) budou vydávány Odborem sociální problematiky a prevence kriminality na základě ověření trvalého bydliště v budově úřadu MČ Praha 5, náměstí 14. října 4, ve 2. poschodí, každé pondělí a středu od 08.00 do 18.00 hod. v kanceláři č. 213. „Permanentky“ vydané v minulých letech zůstávají nadále v platnosti, nicméně z důvodu významného navýšení cen vstupních energií bazénu, také u nich dochází ke zvýšení „původní“ ceny.

Návštěvníci Aquaparku Barrandov jsou povinni se řídit pravidly provozovatele, které jsou vyvěšeny na recepci u vstupu do objektu.

Projekt „Koupání rodičů s dětmi v Aquaparku Barrandov“ se koná pod záštitou radního MČ Praha 5 JUDr. Petra Lachnita.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/obce-volicum/Praha-5-podporila-pokracovani-projektu-koupani-rodicu-s-detmi-v-Aquaparku-Barrandov-i-v-roce-2022-690106