– Petr Lachnit zahájil fotbalový Santoška cup

V sobotu 15. června 2019 se pod záštitou JUDr. Petra Lachnita, radního MČ Praha 5, uskutečnil již 6. ročník turnaje v malé kopané Santoška cup. Jednodenní turnaj pro osm týmů uspořádala DTJ Santoška s finanční podporou Městské části Praha 5.

Popisek: Turnaj v malé kopané Santoška cup

Od začátku turnaje byla zřetelná vysoká sportovní úroveň. Každý tým bojoval jak o v pořadí šestý zápis na putovní pohár DTJ Santoška, tak i o velmi atraktivní ceny, jejichž součástí byla i sportovní výbava, jako například oficiální fotbalový míč letošního finále Ligy mistrů nebo rozlišovací fotbalové dresy.

Na 1. místě se umístil tým Ještěrky, na 2. místě Fraktury z Podskalské a na 3. místě Plácek Spořilov. Zároveň byla vyhlášena kategorie nejlepší střelec, ve které získal ocenění Jiří Kuděj, a kategorie nejlepší brankář, kterým byl na turnaji Jan Kadlec.

DTJ Santoška uspořádáním turnaje přispěla k podpoře aktivit u rekreačních sportovců včetně vytvoření možnosti prezentace týmů a zhodnocení jejich sportovního úsilí na neprofesionální úrovni a pokračování v obnovené tradici konání turnaje v malé kopané v Městské části Praha 5.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/obce-volicum/Praha-5-Petr-Lachnit-zahajil-fotbalovy-Santoska-cup-585807?nocache=1