– Mezigenerační iČajovna v Komunitním centru Louka

 

Smíchovské Komunitní centrum Louka nabízí různým věkovým skupinám nejen každodenní program v podobě vzdělávacích kurzů, přednášek, workshopů apod., ale především prostor pro setkávání a vstřícné prostředí. Jednotlivých aktivit je opravdu mnoho. Komunitní centrum se postupně stává dalším významným místem společenského setkávání, mezigeneračního vzdělávání a komunitních aktivit pro všechny věkové i sociální skupiny Prahy 5.

Popisek: Komunitní centrum Louka

„Komunitní centrum přichází nyní se zcela novou mezigenerační aktivitou, nazvanou iČajovna,“ uvádí radní JUDr. Petr Lachnit.

Potřebujete si vyřídit pracovní záležitosti na počítači, prohlédnout si e-maily či internet a zároveň máte nezletilé dítě? Právě pro vás může být ideálním řešením návštěva Komunitního centra Louka v ulici U Královské Louky 5. „K dispozici je samostatná počítačová učebna (deset PC) a ve společenské místnosti bude pro vaše děti připravena lektorka se zábavnou výtvarnou dílnou, spojenou s lepením, malováním, stříháním, zkrátka kreativním tvořením.

Výrobky si děti odnášejí domů. S sebou je vhodné mít pro děti pracovní oděv. A vy si v klidu můžete pracovat a zároveň budete zcela v blízkosti vaší ratolesti.

Nabídka je vhodná pro děti od tří do šesti let a jejich doprovod (babičky, dědečky, maminky, tatínky, tetičky, strýčky…). Prostě tvůrčí prostor pro všechny generace.

Ve společenské místnosti je možné uvařit si teplé nápoje, případně ohřát jídlo pro děti. Doporučujeme předem si místo rezervovat na e-mailu ZDE nebo telefonicky na 775 788 006.

Mezigenerační iČajovna funguje i během prázdnin. Komunitní centrum Louka pořádá mezigenerační iČajovnu v úterý 4., 18. a 25. června od 8:30 do 12:30 hodin.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/obce-volicum/Praha-5-Mezigeneracni-iCajovna-v-Komunitnim-centru-Louka-583810?nocache=1