– Městská část Praha 5 předala dar dětem z Dětského domova na Zbraslavi

Městská část Praha 5 v rámci svého rozpočtu tradičně přispěla na dar pro děti z Dětského domova Charlotty Masarykové na pražské Zbraslavi.

Popisek: Ježíšek dotazil do Dětského domova na Zbraslavi

Pracovnice sociálního odboru městské části Praha 5 předem zjistily, co dětský domov potřebuje pro své svěřence, a zajistily nákup a dovoz vybraných věcí, pracích prostředků, saponátů, past na zuby, kartáčků, šamponů, tělových mlék, dětských příborů, hrníčků a ponožek. Předání daru se zhostil ve čtvrtek 20. prosince 2018 radní Městské části Praha 5 pro sociální oblast JUDr. Petr Lachnit. Dar pro děti z tohoto dětského domova si převzala pověřená ředitelka Dětského domova paní Mgr. Hana Hrabětová.

„Jednou z příjemných starostí radního pro sociální oblast je obdarování potřebných, dětí a seniorů, a to zejména před Vánoci,” řekl Petr Lachnit, který kromě dětského domova Charlotty Masarykové navštívil i sociální zařízení, provozovaná Centrem sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, a to Dům s pečovatelskou službou v Zubatého ulici 10 a Dům sociálních služeb na Neklance 15.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/obce-volicum/Mestska-cast-Praha-5-predala-dar-detem-z-Detskeho-domova-na-Zbraslavi-564178