– Den s Městskou policií se opravdu vydařil

Městská část Praha 5 uspořádala dne 3. října 2019, ve spolupráci s Městskou policií, obvodním ředitelstvím Praha 5, dětský den pro Mateřskou školu v Peroutkově ulici na Malvazinkách.

Popisek: Radní Petr Lachnit a zastupitel Vladan Brenčič

Den s Městskou policií zahájil radní MČ Praha 5 JUDr. Petr Lachnit, přítomen byl i ředitel obvodního ředitelství Městské policie Praha 5 Mgr. Zdeněk Hejna. Příslušníci Městské policie předvedli malým divákům ukázky výcviku služebních psů, služební vozidla a motorky. Na programu dne byla rovněž ukázka poslušnosti služebních psů včetně zadržení agresívního pachatele a předvedení jízdní skupiny na koních se simulovaným přechodem ohně a dýmem. Největší atrakcí však byli policejní koně, na kterých se mohli žáci z mateřské školy i povozit. Radní Petr Lachnit předal dětem drobné dárky.

Podobné akce připravil JUDr. Petr Lachnit i pro Mateřskou školu Pod Lipkami na Smíchově a pro mateřskou školu Duha v Košířích.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/obce-volicum/Praha-5-Den-s-Mestskou-policii-se-opravdu-vydaril-598351?nocache=1