– Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 obnovuje provoz v jeslích Hřebenka

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 v pondělí 18. května 2020 obnovuje provoz v jesličkách Hřebenka. „Po dobu uzavření provozu pracovnice jeslí rozhodně neodpočívaly. Neměly na to čas. Pro malé návštěvníky jeslí a jejich absolventy, kteří v červnu slavnostně ukončí docházku v jeslích a nastoupí do mateřských škol, připravily příjemné prostředí k pobytu a ke hře. Nově vyzdobily interiéry, ale i hernu na venkovní terase, kde vykvetla krásná květinová zahrádka mezi herními prvky,“ uvádí radní JUDr. Petr Lachnit.

Popisek: Pracovníci Centra sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 připravují Jesle Hřebenka k otevření

Jesličky mají pro děti přichystaný rozmanitý program, který je nejen pobaví, ale rovněž se i něco nového dovědí a naučí. Formou zážitkové pedagogiky si zahrají na zvířátka ze ZOO a také si vyzkouší zahrát na různá povolání včetně povolání svých rodičů. S našimi dětmi oslavíme i jejich velký dětský den se soutěžemi a hrami. Máme přichystány další nové zábavné disciplíny i s odměnami pro děti a řadu dalších překvapení. Chceme s dětmi hodně sportovat i venku, využijeme k tomu naši krásnou zahradu, která nabízí spoustu aktivit, ale i terasu s herními prvky a nádhernou oboru Palata s jezírky a zvířecí farmou.

V jeslích Hřebenka budou také probíhat zápisy dětí ve dnech od 25. do 29. května 2020. Pokud rodiče čeká zpětné zařazení do pracovního procesu nebo uvažují o postupném zvykání dítěte v dětském kolektivu, mohou využít zápisů pro přijetí od září 2020 v našich jesličkách.

Jesle navazují na péči v rodině, kterou doplňují a napomáhají uspokojovat přirozené potřeby dítěte. Děti mají k dispozici herny, vybavené moderními herními prvky, samostatnou ložnici ke klidnému odpočinku a sociální zařízení. Do jesliček přijímáme děti ve věku od 15 měsíců do 3 let věku.

Pokud uvažujete o zápisu svého dítěte do našich jeslí, můžete vše projednat s vedoucí p. Bc. Mrózkovou. V případě dotazů ji kontaktujte na tel.: 774 246 007, 257 221 454 nebo emailem mrozkova@csop5.cz. Bližší informace také naleznete na www.csop5.cz. Naše zařízení má jako obvykle i prázdninový provoz a umožňuje obstarat děti i v létě, což je pro rodiče velkou výhodou zejména v době, kdy museli se svými dětmi zůstat doma v rámci mimořádných opatření. Prostě se společně budeme s dětmi těšit i na prázdniny, během nichž na ně čekají krásné hrané pohádky s překvapením. Rozloučíme se s dětmi, které půjdou v září do mateřských škol, skvělým a zdravým piknikem s malým dárečkem pro každého.

Věříme, že i letos bude přechod do školky pro děti příjemný. Nemusí se nijak zvlášť připravovat, vždyť jsou ‘absolventy’ jesliček Hřebenka.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/obce-volicum/Centrum-socialni-a-osetrovatelske-pomoci-Praha-5-obnovuje-provoz-v-jeslich-Hrebenka-624176?nocache=1