– Brouzdání s dětmi v Aquaparku Barrandov. Projekt radnice Prahy 5 pokračuje

Radnice páté městské části v březnu připravila pilotní projekt pro rodiče s trvalým bydlištěm v městské části – koupání s dětmi v brouzdališti Aquaparku Barrandov za výhodné vstupné.

„Rodiče o tuto aktivitu projevili veliký zájem, proto se bude v projektu pokračovat i nadále,” uvedl Petr Lachnit (ANO), radní Prahy 5 pro sociální oblast, bezpečnost a prevenci kriminality.

Od úterý do pátku od 6 do 11:30 hodin zaplatí dospělá doprovázející osoba pouze 40 korun, nikoli běžných 85 korun na 100 minut vstupu. Děti od jednoho roku do tří let mají vstup zdarma. Zvýhodněné vstupné je určeno rodičům, kteří chtějí umožnit dětem využít vnitřní a za teplého počasí i venkovní dětské brouzdaliště (nikoli bazén).

Nižší cenu za vstup do Aquaparku Barrandov mohou rodiče uplatnit po předložení ,,plavenky“. Ta jim bude vydávána na ÚMČ Praha 5, nám. 14. října 4, v kanceláři č. 216, a to v pondělí a ve středu od 8 do 18 hodin a každé sudé úterý na Poliklinice Barrandov, Krškova 807, suterén č. dveří BS 034, od 8 do 12 hodin (mimo července a srpna) na základě ověření trvalého bydliště v občanském průkazu.

Rodiče mohou využít možnosti nahlásit další tři dospělé osoby, pro které bude plavenka přenosná. Již vydané plavenky jsou nadále platné do konce roku 2019. Návštěvníci Aquaparku Barrandov jsou povinni se řídit pravidly provozovatele, která jsou vyvěšena na recepci u vstupu do objektu. Nabídka je určená pro rodiče s dětmi od jednoho roku do tří let.