– Zveme vás na seminář Bezpečně internetem pro seniory 18.4.2023 od 13.00.

Dobrý den,

srdečně vás zveme na další seminář s názvem
„Bezpečně internetem pro seniory“.

Akce je určena všem seniorům, kteří se nebojí moderní techniky a chtějí kybernetickým predátorům vypálit rybník. Kapacita akce je omezená, neváhejte se rovnou zaregistrovat. Účast je samozřejmě zdarma.

O nás, o ANECTu: Jsme česká technologická společnost, která se problematice kybernetické bezpečnosti věnuje řadu let a baví nás se v oboru nejen vzdělávat, ale i nabrané zkušenosti předávat dál. Rádi vás přivítáme u nás v pražském sídle v naší Relax zóně 😊

     
     
 

REGISTROVAT

 
     

 

Kdy se akce koná?  V úterý 18. dubna od 13.00 do 15.00.

Kde se akce koná?

V prostorech společnosti ANECT
Prime Office Building, Lomnického 1742/2a, Praha 4, Relax zóna (4. patro).

Dostanete se k nám nejlépe metrem C, stanice Pražského povstání, odkud je to pár minut pěšky, případně autobusem na 134 na stanici Klikovka. Na recepci v budově sdělte, že jdete navštívit ANECT.

O čem přednáška bude?

I senioři stále více užívají vymoženosti moderních technologií a kybernetičtí predátoři jsou si této skutečnosti dobře vědomi. Své podvodné praktiky již doslova šijí seniorům na míru, a ti se často vzhledem k nedostatku znalostí a zkušeností stávají oběťmi takto dobře připraveného podvodného jednání. Epidemie covidu bohužel aktivity predátorů ještě zhoršila, přičemž současně donutila celou populaci masivněji používat moderní technologie.

Seminář určený právě pro seniory popisuje aktuální podvodné praktiky v online prostředí:

  • vysvětlí, jak je rozpoznat,
  • naučí, co dělat, stane-li se senior obětí některé z podvodných praktik,
  • vysvětlí, jak zabezpečit své zařízení a co dělat v případě, že se zařízení (počítač, tablet, mobilní telefon apod.) začne chovat nestandardně. 

Těšit se můžete i na živé ukázky a názorné příklady.

Kdo přednáší?

Petr Mojžíš & Jan Marek, specialisté na informační a kybernetickou bezpečnost.