– Praha 5 darovala materiální vybavení Dětskému domovu Charloty Masarykové na Zbraslavi

„Městská část Praha 5 v rámci svého rozpočtu tradičně přispěla na dar pro děti z Centra služeb pro rodinu a dítě a dětského domova Charloty Masarykové na pražské Zbraslavi,“ uvedl JUDr. Petr Lachnit, radní pro sociální oblast městské části Praha 5.

Popisek: Dětský domov Charlotty Masarykové na Zbraslavi

Pracovnice sociálního odboru městské části Praha 5 předem zjistily, co dětský domov potřebuje pro své svěřence, a zajistily nákup a dovoz vybraných věcí – prostěradla, ložní prádlo, ručníky, osušky a povlečení. Materiální dar předaly pracovnice sociálního odboru městské části Praha 5 ředitelce Dětského domova Charloty Masarykové paní Ing. Radce Soukupové.

„Jednou z příjemných starostí radního pro sociální oblast je obdarování potřebných, dětí a seniorů, a to zejména před Vánoci, bohužel však epidemie koronaviru neumožňuje osobní předání darů a návštěvu sociálních zařízení,” řekl radní Petr Lachnit, který v minulých letech kromě Dětského domova Charloty Masarykové navštívil i sociální zařízení, provozovaná Centrem sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, a to Dům s pečovatelskou službou v Zubatého ulici 10 a Dům sociálních služeb Na Neklance 15.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/obce-volicum/Praha-5-darovala-materialni-vybaveni-Detskemu-domovu-Charloty-Masarykove-na-Zbraslavi-649189