– Pohádkový les opět v sobotu 4. května na Barrandově. Vyrazte s dětmi ven na čerstvý vzduch

Chcete, aby se vaše děti skvěle bavily? Aby pomohly statečné Gerdě vysvobodit kamaráda Káje ze spárů Sněhové královny? Vezměte je s sebou v sobotu 4. května 2019 do ulice Lohniského na pražském Barrandově.

Od 10-17 hodin zde pro vás Městská část Praha 5 a společnost Velká dobrodružství připravila Pohádkový les – Po stopách Sněhové královny na motivy známé pohádky Hanse Christiana Andersena.

Pomohou děti zasytit hrachem starou vránu?

Na kilometrové trase lesem budou na děti čekat herci v překrásných kostýmech a u nich budou děti na jednotlivých stanovištích plnit zapeklité úkoly. Pomohou děti zasytit hrachem starou vránu a princi pochytat splašené koně? Dokáží čarodějnici nasbírat dost pavouků na polévku a hodné babičce rozpustit zakleté rampouchy?

Na startu u vstupu do parku vyfasují děti průvodní dopis, do kterého budou sbírat razítka. V cíli pak od kouzelné Sněhové vločky dostanou všichni malí poutníci krásný dárek. Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit.  Pokud nechcete stát fronty, můžete se zaregistrovat ZDE. Více informací denně na Facebooku Velká dobrodružství ZDE. Vstupné je zdarma a záštitu nad celou akcí převzal radní JUDr. Petr Lachnit.

https://www.krajskelisty.cz/praha/21817-pohadkovy-les-opet-v-sobotu-4-kvetna-na-barrandove-vyrazte-s-detmi-ven-na-cerstvy-vzduch.htm