– On-line výstava fotografií Úsměv květin v Komunitním centru Louka

„V listopadu proběhne v Komunitním centru Louka „on-line vernisáž“ fotografií účastníků kurzu Digitální fotografie. Název výstavy je pro podzimní dny velmi příjemný: Úsměv květin,“ uvádí radní JUDr. Petr Lachnit.

Popisek: Senioři v KC Louka připravují fotografie k výstavě

Od jara do léta se ve smíchovském Komunitním centru Louka fotografovalo, povídalo o základních pravidlech kompozice či působení barev, a začátek podzimu byl věnován již úpravě fotografií v grafickém programu – což pro někoho byla zcela nová dovednost. Část kurzu probíhala distanční formou, nicméně všichni se zhostili úkolu velmi zodpovědně a vzniklé výsledky určitě potěší oko i duši pozorovatele.

Zahájení výstavy se uskuteční trochu netradiční formou, on-line (vzhledem k aktuálnímu dění a bezpečnostním opatřením vlády České republiky proti šíření koronaviru). Nicméně naši členové jsou již zvyklí i na distanční studium, a většina kurzů tak může v této formě pokračovat. A senioři Prahy 5 tak stále prohlubují své vzdělávání.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/obce-volicum/Praha-5-On-line-vystava-fotografii-Usmev-kvetin-v-Komunitnim-centru-Louka-641786?nocache=1