– Jarní den seniorů pod záštitou radního Petra Lachnita

Pod záštitou radního pro sociální oblast JUDr. Petra Lachnita uspořádala Městská část Praha 5 dne 2. dubna Jarní den seniorů.

Popisek: Jarní den seniorů v Paspově sále Pivovarů Staropramen

V rámci Jarního dne seniorů připravil Úřad Městské části Praha 5 pro své seniory společenské setkání v Paspově sále Smíchovského pivovaru. Za podporu seniorských aktivit Petr Lachnit poděkoval Pivovaru Staropramen, zastoupenému paní Alenou Váchovou.

Součástí tohoto společenského setkání byla i divadelní hra autora J. Sypala v režii R. Kuby. Hlavní role ztvárňují Michaela Kuklová, T. Šefrnová, P. Jančařík, M. Maxa, M. Bittnerová, M. Pitkin a M. Šimůnek.

Příznivci divadla z řad seniorů si v Paspově sále Smíchovského pivovaru přišli na své. Komedie ze současnosti „Kšanda“ byla nabitá dějem a originálním humorem. Dialogy ostré jako bič a strhující tempo nenechaly diváky ani na chvíli vydechnout. Vzestup a pád malého českého človíčka všem divákům provětral bránici a zbavil je všech nemocí, protože smích léčí! Ne náhodou se stala „Kšanda“ nejlepší českou komedii roku 2014. Všichni se přesvědčili, že láska ke „Kšandovi“ kvete v každém věku.