– Helppes – pozvánka na Super den 2019

Vážení přátelé,

září je zde a sním i každoroční slavnostní promoce čtyřnohých studentů naší „Helppsí akademie“ – Super den 2019, na který Vás srdečně zveme. Rádi bychom Vám poděkovali a představili všechny úspěšné studenty, kteří letos ukončili či ukončí své náročné studium na katedrách vysokého učení asistenčního, signálního a vodícího, aby mohli pomáhat svým novým páníčkům s vážným zdravotním handicapem.

Své anděly na čtyřech nohách převezmou lidé s postižením od patronů z řad známých osobností našeho kulturního a veřejného života, na jejichž benefiční vystoupení se můžete těšit. Svou účast přislíbili Karel Gott, Marta Jandová, Heidi Janků, Marta Kubišová, Bára Nesvadbová, Jana Stryková, Leona Šenková, Pavel Callta, Karel Kahovec + George & Beatovens, Jakub Kohák, Josef Laufer, Milan Peroutka, Viktor Sodoma, Vašek Vydra, V- Rock, Miro Žbirka a další známé osobnosti. Celým dnem Vás provedou moderátoři Patricie Pagáčová, Jan Čenský a Mirek Konvalina.

V sobotu 21. září od 10:00 hodin Vás rádi přivítáme v našem výcvikovém areálu v Praze 5 – Motole, vstup je cca 20 m od tramvajové zastávky Hotel Golf.

17. ročník slavnostních promocí psích asistentů, Super den 2019, se koná pod záštitou radního MČ Prahy 5, JUDr. Petra Lachnita a místostarosty MČ Prahy 5, Bc. Martina Slabého, v příloze si Vám dovolujeme zaslat pozvánku. 

Těšíme se na Vás

Helppes – Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s.

Pozvánka