– Mikulášská pro všechny hodné (i zlobivé) pejsky

Vážení přátelé,

prosinec se kvapem blíží, a proto jsme již v plných přípravách na naši tradiční Mikulášskou pro všechny hodné (i zlobivé) pejsky, na kterou Vás srdečně zveme.

Přijďte v sobotu 9. prosince se svými čtyřnohými kamarády strávit příjemnou, aktivitami naplněnou sobotu k nám do výcvikového areálu v Praze 5 – Motole.

Tak jako každý rok, i letos ji zahájí Mikuláš s Čertem i Andělem tradiční nadílkou pro všechny hafíky, kteří štěknou básničku, zazpívají, zatančí, nebo třeba jenom podají pac. Největší zlobivci si můžou „vychutnat“ i exkurzi do pekla a pro všechny pejsky a jejich páníčky jsou připravené soutěže v netradičních mikulášských disciplínách. A protože společně budou soutěžit zdraví pejskaři s majiteli psích pomocníků, jsou soutěže připravené tak, aby šance na úspěch byly vyrovnané. Některé disciplíny proto budou probíhat na invalidním vozíčku, s berlemi, či s klapkami na očích nebo uších. Pro zdravé lidi je to možnost vyzkoušet si jak se žije s handicapem, a pro ty, co s handicapem žijí 24 hodin denně 365 dní v roce, to je šance uspět v soutěžích bez ohledu na svůj handicap.

Nezapomněli jsme ani na občerstvení, se svým stánkem dobrot přijede naše hodná paní „palačinková“ J, výbornou kávu si budete moci zakoupit ve stánku Dripit , u našich dárců a podporovatelů.

Začínáme v 10:30, nezapomeňte si sebou vzít platný očkovací průkaz Vašeho chlupatého miláčka.

Těšíme se na Vás, tým Helppes s Mikulášem, čertem a andělem.