– OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, p.o.

zastoupené ředitelkou PhDr. Helena Volechová

vyhlašuje dne 20.3.2017 výběrové řízení na obsazení  pracovního místa

VEDOUCÍ JESLÍ   Na Hřebenkách 3a, Praha 5

Sjednaný druh práce 2.08.02. vedoucí jeslí Centra sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, p.o.

S místem výkonu práce: Praha 5, Na Hřebenkách 3a , na plný úvazek.

Požadavky na uchazeče:

• vzdělání SŠ, VOŠ , VŠ
  • trestní bezúhonnost

Další požadavky:

• zkušenosti v oblasti péče o děti ve věku od 15 měsíců do 4 let
  • zkušenosti s vedením menšího kolektivu výhodou
  • psychická odolnost, samostatnost, pečlivost, komunikační schopnosti, empatie, flexibilita, organizační schopnosti

Nabízíme:

• odpovídající platové ohodnocení podle nařízení vlády č. 316/2016 Sb., příjemné pracovní prostředí v nově vznikajícím kolektivu

K přihlášce připojte strukturovaný profesní životopis, ve kterém uvedete údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se právních činností, výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce.

Přihlášky s požadovanými doklady doručte nejpozději do 15.4.2017   na adresu: Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, p.o., náměstí 14. října 11, 150 00 Praha 5.

Kontakt:

Tel.: 257318995

e-mail: csop5@volny.cz

obálku označte slovy: Výběrové řízení – vedoucí jeslí

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

V Praze dne 20.3.2017

PhDr. Helena Volechová, ředitelka CSOP Praha 5, p.o.

přihláška