– Praha 5 pořádá výlety pro seniory, tentokrát i do Milevského kláštera

Městská část Praha 5 i na jaře připravila výlety pro seniory, jejichž cílem je tentokrát zámek Orlík nad Vltavou a Milevský klášter. Výlety pořádá Odbor sociální problematiky MČ Praha 5 pod záštitou radního pro sociální oblast JUDr. Petra Lachnita.

Výlet je naplánován ve dvou termínech, na čtvrtek 17. května a na čtvrtek 24. května 2018. V obou termínech budou vypraveny dva autobusy, pro zájemce z řad seniorů je připraveno celkem 188 míst.Výlet je určen pro občany ve věku nad 60 let s místem trvalého bydliště na území Městské části Praha 5. Zájemci o výlet bude vydán poukaz na výlet po předložení občanského průkazu.

Místem výdeje poukazů bude první den prostor „Výdeje parkovacích oprávnění ZPS“ v Preslově ulici č. 5, (roh Náměstí 14. října a Preslovy ulice) a to dne 3. května 2018 od 8 do 12 hodin. Pokud nebudou vydány všechny poukazy první den, další možnost bude v úřední dny: pondělí a středa 8–18 hodin ve 2. patře v kanceláři č. 216 budovy Úřadu MČ Praha 5, náměstí 14. října 1381/4.

Autobus bude přistaven pro držitele poukazu v den odjezdu od 8:30 hodin u stanice metra Radlická na zastávce autobusu 904. Předpokládaný návrat je okolo 17 hodin. Výlet je pro účastníky zcela zdarma a zahrnuje dopravu, vstupy do objektů a oběd.