– Plavání pro seniory – vyrazte do Motorletu výhodně v jiném čase

„Zvýhodněné plavání pro seniory a rodiče s dětmi pokračuje. Jako v minulých letech se stále vydávají permanentky do bazénů SK Motorlet v Radlicích a AQUADREAM Akvapark Barrandov,“ uvedl radní JUDr. Petr Lachnit (ANO).

Praha 5: Plavání pro seniory - vyrazte do Motorletu výhodně v jiném čase

Popisek: Radní Petr Lachnit v Aquaparku Barrandov

K změně dochází v případě času zvýhodněného vstupného v Motorletu, kdy si levněji můžete jít zaplavat každý pátek od 14 do 16 hodin. Držitelé permanentky tam zaplatí v bazénu za 90 minut plavání 65 korun,“ dodává radní Lachnit.

Čas pro seniory v Aquaparku Barrandov se nemění. S permanentkou budou moci uplatnit slevu na vstupném každé úterý, středu, čtvrtek a pátek od 13 do 15 hodin. Karta zaručuje jeho majiteli vstup na 100 minut za 75 korun.

Spoluobčané starší 60 let s trvalým pobytem na území městské části Praha 5 si mohou vyzvednout permanentky na plavání v budově úřadu MČ Praha 5, náměstí 14. října 4, v 2. poschodí, každé pondělí a středu od 8 do 18 hodin v kanceláři č. 213. Po ověření trvalého pobytu na území MČ Praha 5 podle občanského průkazu dostane každý senior jednu permanentku.

Pokračuje i projekt „Koupání rodičů s dětmi v Aquaparku Barrandov“. Jde o zvýhodněný vstup do bazénu rodičům s dětmi, kteří trvale žijí v MČ Praha 5. Držitelé plavecké karty mohou uplatnit slevu na vstupném v úterý až pátek od 6 do 11:30 hodin. Karta umožňuje využít dětské brouzdaliště. Děti ve věku od jednoho do tří let mají vstup zdarma. Doprovázející osoba platí 55 korun na 100 minut. Plavecké karty se vydávají v stejném místě jako permanentky pro seniory.

Oba projekty pořádá Odbor sociální problematiky a prevence kriminality pod záštitou radního Petra Lachnita (ANO).