– Mikulášská besídka pro psy

HLP-Mikulas-210x297.indd

Pejsku!!! S peklem se nežertuje ….

Nezapomenutelná Mikulášská besídka pro psy. Jediná svého druhu v ČR, pořádaná pod záštitou radního MČ Praha 5 JUDr. Petra Lachnita.

 Už jste se někdy zúčastnili psí Mikulášské? Znají se Vaši čtyřnozí parťáci osobně s Mikulášem? Dostali Vaši hodní psíci dáreček od Anděla? Pozval Čert Vaše psí zlobivce na prohlídku pekelné říše? Pokud jsou Vaše odpovědi NE, tak neváhejte dorazit ….. O tohle nemůžete své chlupáče ochudit 

 Tuto unikátní Mikulášskou zahájí externí spolupracovníci Helppes o.p.s. – Mikuláš s Čertem i Andělem tradiční nadílkou pro všechny pejsky. Stejně jako je tomu zvykem na dětských besídkách, hlavní hrdinové akce (tedy u nás pejsani) budou muset ukázat, co umí. Pro nezbedy má Čert připravenou dokonce exkurzi do pekla. Hodní pejsci, kteří nebudou Čertem odneseni, mohou vyzvat své majitele na speciální 5ti boj a „Aport buřta“. Jednotlivé soutěže jsou připraveny tak, aby si mohli společně „změřit síly“ zdraví majitelé psů i majitelé psích pomocníků – psů asistenčních, signálních a vodících. Aby byly „síly“ vyrovnány a zdraví neměli žádné výhody, jsou některé disciplíny absolvovány na vozíčku, některé s berlemi a některé s neprůhlednými klapkami na očích. Pro zdravé lidi je to zároveň možnost si vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je být odkázán na pohyb s pomocí berlí, sedět na invalidním vozíku či nevidět a přitom zvládat plnit nějaký úkol.

Chcete strávit příjemnou, zábavnou, ale hlavně smysluplnou a aktivní sobotu s celou rodinou a svým čtyřnohým kámošem? Svou účastí navíc přispějete na projekt výchovy, výcviku a předávání asistenčních a signálních, státem nedotovaných psů pro lidi s handicapem – „Pomoc přichází na čtyřech tlapkách“.

 Kdy?

V sobotu 3. 12. 2016 od 10:30 hodin (10:30 až 11:00 prezentace účastníků)

Kde?

Helppes – Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s., Praha 5 – Motol, Plzeňská ulice (proti STK a hotelu Golf)

 Jak se k nám dostanete?

autem – Plzeňská – 100 metrů za čerpací stanicí Robin Oil (ve směru od centra) – první ulice vpravo, po hlavní (Zahradníčkova) do leva, po cca 200 metrech po pravé straně restaurace, vlevo parkoviště. Areál se nachází ihned nad parkovištěm, směrem na Plzeňskou ulici.

tramvají č. 9 a 10 – zastávka Hotel Golf, vchod do areálu 10 metrů od zastávky – značeno