– Den neziskových organizací na Praze 5

“Městská část Praha 5 pořádá již 12. ročník ,Dne neziskových organizací na Praze 5, která bude tradičně probíhat na pěší zóně Anděl ve středu 12. září od 11 do 17 hodin,” uvádí JUDr. Petr Lachnit, radní pro sociální oblast.

Cílem akce je zvýšit osvětu o fungování neziskových organizací a informovat veřejnost o nabídce sociálních služeb v městské části Praha 5. Zástupci neziskových organizací budou mít prostor představit svou činnost a budou moci realizovat prodej svých výrobků s podmínkou, že výtěžek bude použit na charitativní účely. Den neziskových organizací bude pro občany i pro neziskové organizace zcela zdarma.

Neziskovým organizacím, které se již v minulosti zúčastnily této akce, byly rozeslány přihlášky, aby se mohly opět zúčastnit. Pokud i vy máte zájem představit organizaci a její činnost v sociální oblasti, kontaktujte Janu Trnkovou, Odbor sociální problematiky a prevence kriminality, email Jana.Trnkova@praha5.cz , tel. č.: 257 000 432, která vám přihlášku zašle. Uzávěrka zasílání přihlášek je 15. 8. 2018.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/obce-volicum/Den-neziskovych-organizaci-v-Praze-5-545973?nocache=1